Користь та шкода хлібобулочних виробів для здоров’я

Існує безліч міфів з приводу вживання хліба. Він є одним з найголовніших ворогів тих, хто постійно дотримується дієт, але водночас старше покоління переконане, що обід не зараховується, якщо в ньому немає цього продукту.

Аргументи на користь хліба в раціоні

За рахунок великого вмісту вуглеводів, хлібобулочні вироби є ідеальним джерелом енергії та продуктивності. Крім того, ці продукти збагачують організм людини клітковиною, яка сприяє нормалізації роботи кишечника та його очищення від шлаків. Важливим також є вітамін А, що відповідає за ріст і розвиток організму, а також стан шкіри – він міститься в оболонці зерен пшениці.

Як вибрати корисний хліб?

Супермаркети вражають різноманіттям хлібобулочних виробів. Інколи так складно пройти повз прилавки переповнені теплою та ароматною випічкою. І хоч такі продукти не несуть смертельної шкоди організму, проте зловживати ними теж не варто.

Скористайтеся порадами, які зроблять ваші покупки більш корисними та приємними:

  1. Звертайте увагу на цільнозернові вироби. Саме в них містяться ті необхідні компоненти, що необхідні організму.
  2. Висівковий хліб — ще один мастхев у кошику тих, хто не уявляє свого життя без хлібобулочних виробів. Завдяки високому вмісту клітковини, ці продукти впливають на зміцнення серцево-судинної системи та очищення організму.
  3. Мінімізуйте кількість так званого “білого” хліба в своєму раціоні. Те саме той вид хлібобулочних виробів, який збагачений калоріями та крохмалем, що особливої користі організму не несуть. Це не означає, що потрібно повністю відмовитися від таких продуктів, але баланс повинен бути.
  4. Замовляйте хлібобулочні вироби онлайн. Це допоможе втриматися від імпульсивної покупки та обрати продукт більш раціонально.

До-речі, про покупки онлайн. Свіжий та корисний хліб на будь-який смак можна замовити в онлайн супермаркеті Foodex24.

Що таке Foodex24?

Вже півроку кияни та жителі Київської області мають зручну альтернативу походам до магазинів — онлайн шопінг на сайті Foodex24. Це не просто сервіс-посередник, який збирає в звичайному офлайн магазині ваш список продуктів та товарів, а повноцінний супермаркет з онлайн-вітриною та власним складом.

В асортименті можна знайти абсолютно все: свіжі овочі, фрукти, ягоди та залень (причому навіть рідкісну екзотику, яку важко знайти у звичайних магазинах чи на ринку); рибу, м’ясні та молочні продукти, кондитерські вироби та бакалію, і звичайно ж хлібобулочні вироби з доставкою https://foodex24.com/category/khlibobulochni-virobi.

Замовлення доставляються протягом 90 хвилин з моменту підтвердження, крім того, можна запланувати отримання на зручний час або ж забрати самостійно прямо зі складу онлайн-супермаркету.

Поделиться: