Мабуть, можна з упевненістю сказати, що історії складних відносин цікаві нам куди більше, ніж розповіді про кохання зі щасливим фіналом. Ще раз згадаємо про однаково щасливі і по-різному нещасні сім’ї. Історія кохання оперної діви Марії Каллас і мільярдера Арістотеля Оннасіса відноситься до других.

Надійно одружені

мария каллас и аристотель онассис яхта кристина

Марія Каллас і Аристотель Онассіс

Своє найбільше кохання жінка, щ сяяла на головних сценах світу, Каллас зустріла в 1959 році. Захоплений неземним голосом Марії, Онассіс запросив її на знамениту яхту «Христина», де все і почалося. Обидва були надійно одружені і до того не мали наміру здійснювати в житті ніяких серйозних змін.

Арістотелеві вони просто не були потрібні, а чоловік Марії, який обожнював її, досить забезпечений підприємець, і зовсім відмовився від усього, щоб займатися кар’єрою дружини: продав справу і став продюсером.

Домашній тиран

Мария Каллас с мужем

Марія Каллас з чоловіком

Але зірки склалися інакше: почуття спалахнули з такою силою, що закохані відкрито насолоджувалися своїм добровільним божевіллям. Так тривало рівно до тих пір, поки не почалося спільне життя, яке навряд чи можна назвати радісним.

До того пристрасний коханець несподівано став домашнім тираном і деспотом. Заради нього Каллас залишила сцену та почала рахувати його зради. Навіть випадок з рукоприкладством нічого не змінив. Здавалося б, треба було опанувати себе і повернутися в оперу, але слідом за попередніми прийшов більш серйозний удар.

Одружусь, але не з тобою

мария каллас и аристотель онассис яхта кристина

Вона кохала його все життя

Будучи людиною більш ніж прагматичною, Аристотель з легкістю використовував жінок, щоб домогтися поставлених цілей. Одним з таких продуманих ходів став шлюб з вдовою американського президента Джекі Кеннеді. Марія дізналася про новину з газет, але незабаром Онассіс примчав до неї, щоб розповісти про весілля як про сплановану фінансову операцію. І машина любові закрутилася знову.

Ідеальна вдова

мария каллас и аристотель онассис яхта кристина

Мільярдер з новою дружиною Джекі Кеннеді

Сьогодні Жаклін Кеннеді часто називають іконою стилю. З цим фактом не посперечатися, але власний стиль її чоловікові обходився досить дорого. Поки Онассіс старів і хворів, Жаклін цілими магазинами скуповувала ексклюзивні наряди і прикраси. У день весілля він подарував їй найдорожчий в світі діамантовий гарнітур і ще купу всякої всячини класу люкс, вона йому — копію улюбленої яхти.

На цьому помста Всевишнього не скінчилася: незабаром загинув син Онассіса, і той ледь не зійшов з розуму. Скоріш за все, зійшов би, якби не жінка, яка була готова витримати все. Марія завжди була поруч. В тому числі, коли він вмирав. Законна ж дружина, дізнавшись про смерть благовірного, замовила собі значну колекцію траурних туалетів у великого Валентино…

Поделиться: