Про мене

Привіт, друзі. Мене звати Юлія, і я гедоніст — вважаю, що все в нашому житті в кінцевому підсумку повинно приносити задоволення. Хоча б маленьке. Хоча б секундне, але задоволення. Інакше кому потрібне таке життя? А що може бути краще домашньої їжі, келиха гарного вина і відвертої розмови?

Мій блог, він же журнал «Паштет», саме про це — про смачну і просту у приготуванні їжу, про червоне і біле сухе/напівсухе, про складнощі відносин між чоловіками і жінками, про сімейні проблеми і ключі до взаєморозуміння.

А ще про кіно, музику, літературу, подорожі і різні незвичайності, якими сповнене наше життя. За освітою — я журналіст, тому знаю багато цікавих, але марних речей і вмію відмінно розгадувати кросворди. І у мене гарне почуття гумору.

Колись я сиділа в офісі видавництва і мріяла піти у вільне плавання, щоб управляти часом і життям. Не можу сказати, що плавання на 100% вільне, але сьогодні я пишу, готую, їм, подорожую, шукаю красу і приводи, ділюся з вами своїми думками, печу фокаччи під ритми Джонні Кеша і Леонарда Коена. І сподіваюся, що в моєму блозі вам буде цікаво, пізнавально, корисно, затишно і смачно.