самые знаменитые девственники

Найзнаменитіші незаймані в історії — хто вони? Ви здивуєтеся, але в числі цих відомих чоловіків і жінок є не тільки англійська королева Єлизавета Тюдор. Але і письменники Джейн Остін і Генрі Джеймс, багаторазова чемпіонка світу з легкої атлетики Лоло Джонс і один з самих відомих спортсменів Америки Тім Тібо.

В силу своїх релігійних переконань, життєвої позиції або фізичних вад ці люди зберегли фізична цнотливість. У кожного на те своя причина. Хоча у багатьох з нашого списку є шанс все виправити.

Єлизавета Тюдор

самые знаменитые девственники

Єлизавета Тюдор и Роберт Дадлі

Англійська королева свідомо уникала шлюбу і відносин з чоловіками, хоча нестачі шанувальників у неї ніколи не було. Єлизавета відрізнялася волелюбним характером і не бажала ділитися своєю владою ні з ким. Прекрасний політик із залізними нервами, вона до останнього запевняла оточення у своїй невинності, хоча ходили чутки, що у королеви народився син від Роберта Дадлі.

Жанна Д’Арк

самые знаменитые девственники

Жанна д’Арк

Історія про юну діву-воїна, якій в дитинстві було видіння про те, що вона допоможе Франції в столітньої війни з Англією, знає багато хто. Жанну стратили як єретичку в 19 років, тому дотримуватися цнотливості їй довелося не так довго. Через кілька десятиліть її визнали невинною, а в 1920 році римо-католицька церква канонізувала Орлеанську діву.

Джейн Остін

самые знаменитые девственники

Джейн Остін и Томас Лефрой

Англійська письменниця 18 століття зазнала закоханість лише одного разу, в молодості. Це був сусідський хлопець Томас Лефрой (згодом став Верховним Суддею Ірландії). Сім’я не вважала їх шлюб вигідним і відношення не мали продовження.

Після цього Джейн все життя провела одна, так і не зустрівши гідного супутника. Її романи про кохання визнані класикою літератури та входять в обов’язкову програму навчання в Великобританії.

Мати Тереза

самые знаменитые девственники

На фото зліва мати Тереза в молодості

Свята Тереза Калькуттська не тільки все життя дотримувалася цнотливості, а й бідності, послуху і пропагувала свій спосіб життя. Протягом багатьох років мати Тереза допомагала дітям і біднякам, організувала конгрегацію «Місіонери Милосердя». У 1979 році їй вручили Нобелівську премію, а у 2016 році католицька церква зарахувала її до лику святих.

Лоло Джонс

самые знаменитые девственники

Легкоатлетка Лоло Джонс

Чемпіонці світу в легкій атлетиці вже 38, а вона досі не зустріла свого обранця. Релігія і власні переконання заважають легковажному спілкуванню з сильною статтю, тому до шлюбу Лоло Джонс зберігає невинність і відкрито розповідає про своє особисте життя в соцмережах.

Валерія Новодворська

самые знаменитые девственники

Валерія Новодворська

Відома в СРСР і сучасної Росії дисидент, правозахисник і публіцист Валерія Новодворська залишалася незайманою все життя. Вона померла 2014 року в віці в 65 років. Інтимне життя зовсім її не цікавило, вона вважала читання більш захоплюючим заняттям і відкрито про це заявляла.

Іммануїл Кант

самые знаменитые девственники

Иммануїл Кант

Німецький вчений і філософ прожив 70 років, так і не одружившись. Його діяльність не залишала часу на особисте життя. Крім того, він вважав зв’язок з жінкою гріховним і мерзенним. Кант щиро вірив, що, вступаючи в інтимні стосунки, людина уподібнюється тварині.

Ісаак Ньютон

Ісаак Ньютон

Великий вчений цілком присвятив себе науці, а не жінкам. Вольтер описував його як людину, яка абсолютно не проявляє пристрасті й слабкості до прекрасної статі. Ходили чутки про його інші сексуальні вподобання: говорили, що у Ньютона були близькі стосунки з математиком Ніколасом Фатіо де Дюйе. Однак достеменно роман не підтверджений, тому питання про незайманість сера Ісаака Ньютона залишається відкритим.

Нікола Тесла

самые знаменитые девственники

Нікола Тесла

Геній, видатний фізик і винахідник, Нікола Тесла був переконаний, що відсутність інтимної близькості дозволяє йому зберігати гостроту думки та не відволікає від досліджень. Тому він вважав за краще своєю дружиною називати науку.

Микола Гоголь

самые знаменитые девственники

Микола Гоголь

Великий письменник все життя уникав і зневажав жінок, вважав їх гріховними та низинними істотами. Він вірив, що пристрасть порочна і заважає тверезо міркувати. Його переконання в кінцевому підсумку призвели до душевного розладу. Однак деякі дослідники доводять, що цнотливості Гоголь дотримувався через фізичних дефектів.

Льюїс Керол

Льюис Кэрролл

Письменник і Аліса Лідделл, прототип героїні головної книги Льюїса Керролла

Знаменитий письменник, автор «Аліси в країні чудес» був незайманим, заїкався і не чув на одне вухо. Льюїс Керролл мав збочену пристрасть до маленьких дівчаток, в суспільстві яких заїкання і сором’язливість зникали.

Він захоплювався фотографією і часто знімав напівоголених дітей, що не вважалося аморальним в той час. Адже суспільство не допускало думки про те, що дівчинка молодше 14 років, здатна викликати сексуальний потяг.

Генрі Джеймс

Генри Джеймс

Генрі Джеймс

Американський письменник-фантаст, лауреат Нобелівської премії в галузі літератури, називав себе вічним парубком. Причина відсутності у нього супутниці життя неоднозначна. За однією з версій він був закоханий в кузину, але не зміг побороти страх інтимної близькості.

Дехто припускає, що Джеймс бів гомосексуалістом. Третя група дослідників переконана: письменник був імпотентом.

Ганс Крістіан Андерсен

самые знаменитые девственники

Ганс Крістіан Андерсен

Один з улюблених дитячих авторів часто піддавався нападкам вчителя в шкільні роки. Він володів жіночною зовнішністю, через яку сильно комплексував. Психологічний стан посилила подія, коли робітники буквально зняли з нього штани з метою переконатися, що він все ж чоловік.

Із записів Андерсена в щоденниках стало відомо, що письменник кілька разів був закоханий, але його почуття не були взаємні. Андерсен писав, що був проти інтимного зв’язку, можливо тим самим виправдовуючи відсутність відносин. До самої смерті він так і залишився незайманим.

Тім Тібоу

самые знаменитые девственники

Тім Тібоу з дружиною Демі-Лей Нель-Петерс

Релігійні переконання завадили спортсмену продовжити відносини з «Міс-Всесвіт 2012» Олівією Калп. Спортсмен не планував розлучатися з невинністю до шлюбу і відкрито заявляв про це в усіх інтерв’ю. У січні 2020 Тібо одружився з ще однією міс Всесвіт Демі-Лей Нель-Петерс. Йому було 32. Так що викреслюємо зі списку.

Анатолій Вассерман

Анатолий Вассерман

Анатолій Вассерман

Відомий журналіст, ерудит і телеведучий обрав для себе шлях цнотливості ще в юності. Він визнає, що стриманість дається важко і має певні наслідки як психологічного, так і фізичного характеру.

Поделиться: