Ці хлопці не поспішають на пенсію, не дивлячись на те, що їх музичний стаж стартує від піввікової позначки, і продовжують запалювати. Представляємо ТОП-10 стар-перців від музики.

10. The Monkees, 53 роки

Історія цієї групи почалася з історії однойменного американського серіалу. Спочатку The Monkees робили вигляд, що вони музиканти, потім почали їздити на гастролі, потім розбіглися по сольним проектам, а після 1986 знову об’єдналися.

У 2012 світ покинув учасник The Monkees Деві Джонс, але це не завадило групі знову відправитися в тур вже в якості тріо.

 

9. The Ides of March, 55 років

Шлях «Березневих котів» був довгим і тернистим. У 1970 їх головний хіт «Vehicle» посідав перше місце в сотні кращих пісень Америки, а вже в 1973 вони розпалися і зібралися разом лише в 1990 році на прохання чиказької влади. Результатом чого в 1991 став вихід нової платівки «Ideology».

У 2011 двоє учасників колективу вирушили до праотців. Інші продовжують гастролювати як ні в чому не бувало.

 

8. The Rolling Stones, 57 років

«Вільним мандрівникам» вже 57, але вони все так же знаходяться на гребені популярності і продовжують збирати найбільші в світі концертні майданчики.

За свою довгу історію «Роллінги» продали 250 мільйонів платівок і зайняли почесне четверте місце в списку найбільш популярних світових виконавців.

7. The Spotnicks, 58 років

На початку своєї кар’єри інструментальна фінська група виходила на сцену в космічних костюмах. За п’ятдесят з хвостиком років дідусі музики випустили 42 платівки і продали 18 мільйонів копій записів.

 

6. The Hollies, 57 років

Незважаючи на те, що кращі свої пісні британські музиканти написали в бурхливі шістдесяті, якимось магічним чином їм вдається триматися на плаву всі десятиліття свого існування. У 2010 вони нарешті потрапили в зал слави рок-н-ролу.

5. The Beach Boys, 58 років

Сімейний проект трьох братів починався з невигадливих пісеньок про серфінг, потім музиканти то впадали в крайності, то знову поверталися до свого коріння.

У 1998 група розпалася на кілька складів, а новий альбом «That’s Why God Made the Radio» був записаний лише в 2012 році. Лідером групи сьогодні є Майк Лав, у якого прав на групу більше. Решта учасників з’являються час від часу.

4. The Lords, 60 років

Німецькі музиканти починали свою кар’єру зі скіффлу, а продовжили глемом. З першого складу сьогодні в строю залишилися тільки гітарист Лео Ліетц і вокаліст Віллі Гюнтер. Сьогодні музиканти все ще виступають, правда в основному на ТБ і під фонограму. Тому краще послухай, як вони звучали раніше:

 

3. The Shadows, 61 рік

Історія появи цієї групи йде в далекі і прекрасні роки популярності Кліффа Річарда, чий сингл «Move It» прекрасно продавався у Великобританії, і йому знадобилася власна група для виступів.

Свій головний хіт «Apache» музиканти записали в 1961, тоді ж з’явився і нині діючий барабанщик Брайан Беннет. У 2004 музиканти вирішили влаштувати прощальний тур, який триватиме до цього дня.

2.The Jolly Boys, 64 роки

Веселі ямайські дідусі офіційно зібралися підкоряти сцену в 1955 році, і продовжують весело і з запалом робити це донині, переспівуючи композиції відомих музикантів. Деяким учасникам вже перевалило за 90, але дивлячись на їхні виступи, ноги самі в танок пускаються.

1. Blind Boys of Alabama, 75 років

Беззаперечні лідери нашого списку і найдавніша група госпел-музикантів заслужено носить майже офіційне прізвисько «Серце Півдня». Вони зібралися разом, коли кожному з учасників було від 9 до 12 років. Сьогодні з офіційного складу співає тільки Джим Картер, коли дозволяє здоров’я, виступає Кларенс Фонтейн.

Старожили музичного олімпу тричі виступали в Білому домі, а в 2013 випустили свій останній альбом «I’ll Find a Way».

Поделиться: