Суші Мастер в Кам’янець-Подільському: огляд меню

Будь-який сірий та похмурий день стає кращим та веселішим, якщо він наповнюється стравами японської кухні. Роли – це свято, спокуса смаку, це велика насолода, від якої мало хто хоче відмовитися. А якщо потрібно замовити чудові роли та найкращі сети, обов’язково звертають увагу на Суші Мастер в Кам’янець-Подільському. Цей заклад давно зарекомендував себе як найкращий серед конкурентів на ринку японської кухні. І однією з суттєвих переваг є великий вибір страв у меню.

Роли та сети

Основний напрямок діяльності Суші Мастер – це суші та роли. Вони тут різноманітні та завжди чудові, бо готуються тільки з найсвіжіших продуктів від відомих постачальників. Сушисти використовують найкращі рецепти, обирають те, що всім прийдеться до смаку.

Видів ролів дуже багато. Їх можна купувати окремо, обираючи популярні варіанти. А можна одразу обирати чудові сети, в яких зібрано одразу декілька страв. Набори різні за вагою та смаками. Є чудові пропозиції для вегетаріанців.

Сети змінюються, час від часу додають нові пропозиції, які точно зацікавлять як новачків, так і постійних клієнтів.

Меню паназіатської кухні

Суші Мастер пропонує не тільки роли, а й спеціалізується на стравах паназіатської кухні.

Це його особлива відмінність від багатьох інших закладів, бо вибір тут насправді чудовий:

  • супи (місо з різними додатками та легендарний том ям);
  • воки (локшина в різних варіаціях);
  • салати (за особливими японськими рецептами та з додаванням традиційних спецій);
  • закуски (смачні додатки до основного меню, які найкраще смакують на свята);
  • десерти.

Всі страви готують з найкращих інгредієнтів та обирають для цього особливі рецепти, які перевірені часом та людьми. Неможливо не любити цю чудову їжу, якщо доведеться спробувати її саме у Суші Мастер.

Для приготування особливого меню у закладі навчають робітників кухні. Сушисти проходять навчання під керівництвом майстрів, під час практичних занять вони дізнаються усі секрети приготування ідеальних страв, які потім будуть готувати для замовників.

Інші пропозиції

суши в домашних условиях

При замовленні ролів та сетів або інших страв одразу хочеться додати напої. Суші Мастер надає таку можливість своїм клієнтам. У меню є соки та вода. Але особливу увагу заклад звертає на напої власного приготування, до яких відносять морси та лимонад. вони дуже смачні та ідеально пасують до японської та паназіатської кухні.

Чудова пропозиція діє на ланчі. Замовники можуть обрати у будні дні підготовлений варіант страв на обід. Ще й отримати при цьому знижку – гарна нагода насолодитися стравами японської кухні.

Меню Суші Мастер справді чудове. Цей заклад пропонує поринути у світ Азії та відчути всі відтінки смаку її традиційних страв. Для цього не потрібно десь їхати чи витрачати багато грошей. Все можна отримати додому чи до офісу за досить вигідними цінами.

Поделиться: